Partneři

          

 


Skupina REDSTONE je developerská a investiční skupina podnikatele Richarda Morávka s mottem „Měníme tváře měst“. Přinášíme na trh vlastní projekty s výjimečným architektonickým řešením. Mezi naše nejvýznamnější projekty patří obchodně-společenské centrum Galerie Šantovka v Olomouci a kancelářská budova Envelopa Office Center. Připravujeme rozšíření Galerie Šantovka o druhou etapu či projekt Nová Velkomoravská, ambiciózní záměr nové čtvrti na území rozsáhlého brownfieldu nedaleko centra města.

Náš tým je složen z olomouckých patriotů, kterým leží na srdci rozvoj Olomouce. Proto podporujeme řadu veřejně prospěšných aktivit. Pro rozvoj olomouckého sportu připravujeme také projekt multifunkční arény, která by měla být vlajkovou lodí městské sportovní infrastruktury a poskytnout řadě sportů zázemí pro významná utkání či trénink.


Obchodně-společenské centrum Galerie Šantovka patří mezi deset největších center svého druhu v ČR. Od otevření v roce 2013 je nejnavštěvovanějším objektem v Olomouckém kraji. Přináší jedinečný mix obchodů, restaurací a služeb, najdete zde i multiplex a Divadlo na Šantovce. Po celý rok centrum žije bohatou nabídkou kulturních, gastronomických a společenských akcí. Galerie Šantovka je vlajkovou lodí životního stylu v hanácké metropoli.

 


Jsme rodinná společnost s mnohaletou praxí v mezinárodní dopravě. Provádíme přepravy valníkovými vozidly do celé Evropské unie. Společnost pracuje s moderní řídící technikou a v současnosti zaměstnává více jak 60 pracovníků.

Vlastníme areál o rozloze 30 000 m2 s administrativní budovou, servisem kamionů, skladem zboží, čerpací stanicí na PH a AD Blue, zázemím pro řidiče a parkovacími plochami.


Privátní investiční společnost.

 

 


Realitní kancelář s tradicí od roku 1992.

V současné době máme největší nabídku nemovitostí v Olomouckém kraji. Nabízíme prodej a pronájem nemovitostí v Olomouci a okolí. V naší nabídce naleznete novostavby i starší nemovitosti. Samozřejmostí je kompletní právní servis v oblasti realit a bezplatné zajištění financování. Nemovitosti také vykupujeme a pomáháme klientům s exekucí.

 


JPS stavební s.r.o. se zaměřuje na realizaci pozemních a průmyslových staveb v roli generálního dodavatele, případně i realizací dílčích stavebních procesů pro vyššího dodavatele. Charakter realizovaných objektů pozemních a průmyslových staveb není omezen. Provádíme stavby bytové a občanské stejně jako stavby pro průmysl nebo zemědělství. Přikládáme reference realizovaných staveb. Máme bohaté zkušenosti s výstavbou a rekonstrukcí obchodních jednotek, zateplení fasád realizace zakázek na klíč včetně projektové dokumentace a dozorování staveb. Firma JPS stavební s.r.o. má zakázky po celé České republice i na Slovensku.

 


 Cukrovar Vrbátky je situován v oblasti Hané mezi městy Prostějov a Olomouc. Tato oblast má nejlepší podmínky pro pěstování cukrové řepy na Moravě. Cukrovka se v této oblasti pěstuje více jak sto let a je součástí tradičního osevního postupu. Od počátku fungování cukrovaru byl kladen důraz na zvyšování kapacity zpracování řepy. Zatímco na přelomu 70. a 80. let 19. století bylo denně zpracováno 100 až 200 tun řepy, po rozsáhlé rekonstrukci v letech 1935/1937 se kapacita zpracování navýšila na 1 100 tun řepy denně. V tomto stavu závod fungoval až do 80. let 20. století. Od roku 1995 se cukrovar postupně modernizuje a navyšuje se kapacita zpracování řepy. V současnosti se zpracovává 2 200 tun cukrové řepy za den. Za kampaň se zpracuje cca 250 000 tun řepy a vyrobí se 35 000 tun cukru.


Firma ROKO vznikla v roce 1992 v Uherském Brodě a od počátku se zabývala velkoobchodním prodejem nátěrových hmot a stavební chemie. Na českém trhu zastupovala zahraničního výrobce nátěrových hmot až do roku 1998, kdy se transformovala do výrobní organizace ROKOSPOL, a. s. Stala se tak výrobcem s klasickým výrobním programem produkce barev, laků pro průmysl a později i pro maloobchodní prodej. S úspěšným rozvojem vlastního výzkumu a vývoje spustila firma ROKOSPOL a.s. i výrobu stavebních hmot a chemie. Zahájení vlastní výroby bylo však spojeno s hledáním vhodného týmu lidí pro podnikový výzkum a vývoj. Tento úkol byl spojen i se zadáním nalézt spolupracovníky pro zajištění moderní výrobní technologie. Prakticky největším úspěchem této firmy bylo zbudování perspektivního, ale i velmi tvořivého výzkumného týmu, o čemž svědčí celá řada výrobků srovnatelných s produkty jiných světových výrobců.


Firma TEMPISH s.r.o. vyrábí sportovní potřeby pod značkou TEMPISH již od roku 1994, kdy byla založena.
Založení firmy je spojeno s nástupem nového sportovního odvětví a nového fenoménu konce 20. století – bruslení na kolečkových bruslích. Výrobní sortiment se postupně rozšiřoval o další doplňky ke kolečkovým bruslím, jako jsou chrániče, přilby, batohy a tašky, sportovní textil, brýle ….
K podstatnému rozšíření nabídky výrobků pod značkou TEMPISH došlo na konci 90-tých let minulého století. V té době se pod značkou TEMPISH začaly prodávat koloběžky, skateboardy, zimní brusle, florbalové hole a další sportovní potřeby.
Dnes je značka TEMPISH registrována a chráněna v 36 zemích na světě a pod touto značkou jsou sportovní potřeby expedovány do více jak 45 zemí světa.
Hlavním cílem firmy je dodávat na trh sportovní potřeby pro masové sportovní využití. Výrobky pod značkou TEMPISH jsou určeny pro rekreační, amatérský, výkonnostní a v některých případech i pro vrcholový sport. Především v posledních letech se naše pozornost stále více zaměřuje na vyšší kvalitu a komfortnější využití výrobků při sportovní zátěži.


Jsme firma z Olomouce a zabýváme se výrobou a následnou distribucí jízdních kol vlastní značky VOICE. Současně dovážíme velosoučástky a doplňky pro cyklistiku. Své zkušenosti čerpáme z letité praxe výroby jízdních kol, jíž se zabýváme už od roku 1990. Kola VOICE vyrábíme doma, v České republice. Samostatnou kategorií naší produkce jsou elektrokola. U elektrokol využíváme pohonnou jednotku BOSCH, která je v současnosti nejvyšším garantem kvality v segmentu elektrokol. Zájemcům o elektrokola s nízkým nástupem nabídneme také pohon Shimano STePS, který ve spojení s vícerychlostními náboji stejné značky poskytují uživateli vysoký komfort a snadné ovládání. Chcete si elektrokolo vyzkoušet a usnadnit si tak rozhodování při výběru? Otevřeli jsme pro vás maloobchodní prodejnu v rámci velkoobchodního skladu v Olomouci Chválkovicích. Ve zrekonstruovaných prostorách prodejny na Selském náměstí 41/58 si můžete nabízená kola nejen prohlédnout, ale také vyzkoušet a případně se zeptat na vše, co vás (nejen) ohledně elektrokol zajímá. Na ploše 250 m2 naleznete nejenom kompletní sortiment kol VOICE, ale také kola KTM, jichž jsme oficiálními prodejci.


Poskytujeme internet na optické síti  a také vzduchem na 5G a WiFi technologii. Stavíme nejmodernější bezdrátovou síť, která nabízí spolehlivé vysokorychlostní připojení. Přes přístupovou síť společnosti Cetin nabízíme pevné připojení k internetu xDSL. Eticky a korektně konsolidujeme trh lokálních poskytovatelů internetu. Dbáme na to, abychom vždy jednali férově a transparentně, bez skrytých nástrah a kliček. Náš cíl je vytvořit pevnou skupinu, která je opřená o moderní technologie a zkušenosti majitelů regionálních internetových společností.