Závěrečné výsledky

Po deseti týdnech plnění různých fotbalových výzev jsme s naší soutěží dospěli k závěru. Způsobem start-cíl zvítězila Barča Kučerková s plným počtem bodů! 🥳 Na druhém místě se umístila další slečna, Anička Mutinová 🤩 Díky rovnosti bodů se Honza Řezníček s Kubou Kráčmarem o třetí místo utkali v 1v1, v němž byl úspěšnější mladší z dvojice 💪 Celkově se v top10 ukázaly síly mezi kluky a holkami zcela vyrovnané.

Všem vítězům gratulujeme! Navíc, kromě slíbených odměn pro nejlepších deset oceníme i soutěžící, kteří splnili všechny týdenní výzvy. Doufáme, že vám naše výzva alespoň trochu zpříjemnila současné nepříliš příjemné období. Celkem se vás zúčastnilo 42! Snad se brzy zase všichni setkáme na fotbalových hřištích 😊

1. místo – Kučerková Barbora (U11, 30 bodů)
2. místo – Mutinová Anna (U9, 25 bodů)
3. místo – Řezníček Jan (U15, 24 bodů)
4. místo – Kráčmar Jakub (U15, 24 bodů)
5. místo – Václavíková Anna (U7, 20 bodů)
6. místo – Holubec Karel (U13, 19 bodů)
7. místo – Mutinová Eliška (U7, 18 bodů)
8.-9. místo – Hemelka Tomáš, Šafařík Vojtěch (oba U13, 15 bodů)
10. místo – Hemelková Natálie (U9, 14 bodů)

13 bodů – Dudešek Martin, Václavík Jan (oba U13)
12 bodů – Richter Marko (U7), Husička Karel (U13)
11 bodů – Valihrach Lukáš (U13), Řezníček Miroslav (U15)
9 bodů – Pospíšil Petr (U13)
8 bodů – Lýsek Štěpán, Richter Anthony (oba U9)
7 bodů – Nádvorník Matěj (U9), Pászto Jakub (U13)
6 bodů – Valenta Janek (U9), Janalík Martin (U15)
5 bodů – Tomášek Jakub, Václavík Jakub (oba U13)
4 body – Žák Bartoloměj (U10), Tomášek Radek (U13)
3 body – Lančík Šimon (U7), Pernica Vojtěch (U10)
2 body – Běhal Ondřej (U9), Kulatý Vojtěch, Sadílek Jakub (oba U13), Hrbáček Juda, Novák Radoslav (oba U15)
1 bod – Drábek Radim, Kauer Mateo, Kubálek Jan (všichni U7), Šulc Lukáš, Tůma Petr (oba U9), Pernica Martin, Pupík Michal (oba U13)