SK Chválkovice

Tabulky

  • Muži A
  • Muži B
  • Dorost
  • Starší žáci
  • Mladší žáci
  • U-11
  • U-9
  • U-7
Tým
Zápasů Výher Remíz Proher Vstřelené branky Obdržené branky Body
1 FK Šternberk 8 6 0 1 18 10 20
2 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 7 5 0 0 14 6 18
3 TJ Sokol Ústí 7 6 0 1 19 8 18
4 SK SULKO Zábřeh 8 5 0 2 16 11 17
5 TJ Sigma Lutín 8 4 0 1 21 14 16
6 TJ Medlov 7 4 0 3 20 7 12
7 FC Želatovice 8 2 0 4 18 12 10
8 FC Dolany 7 3 0 3 14 16 10
9 TJ JISKRA Rapotín 7 3 0 4 11 23 9
10 FC Hněvotín 7 3 0 4 16 14 9
11 SK Chválkovice 8 3 0 5 6 16 9
12 FC Kralice na Hané 8 3 0 5 11 11 9
13 1. HFK Olomouc "B" 8 2 0 6 8 18 6
14 TJ Sokol Určice 7 1 0 5 9 20 4
15 TJ Slavoj Kojetín-Koválovice 7 0 0 6 7 22 1
Tým
Zápasů Výher Remíz Proher Vstřelené branky Obdržené branky Body
1 FC Sigma Hodolany 22 20 0 0 99 16 63
2 Sokol Slavonín "B" 23 18 0 5 102 33 54
3 SK Chválkovice "B" 22 13 0 5 89 35 46
4 SK Grygov 23 13 0 6 61 35 46
5 FC Drahlov "B" 22 11 0 10 63 60 35
6 Hraničné Petrovice 22 10 0 7 52 58 35
7 Sokol Jívová 22 10 0 9 46 42 34
8 TJ Tršice 22 9 0 10 46 55 33
9 Hvězda Město Libavá 22 6 0 13 30 59 23
10 FK Huzová 22 5 0 13 34 72 21
11 FC Kolos Jiříkov 22 5 0 13 32 59 20
12 TJ Sokol Horní Loděnice 22 4 0 17 35 114 13
13 TJ Dalov 22 2 0 18 33 84 9
Tým
Zápasů Výher Remíz Proher Vstřelené branky Obdržené branky Body
1 Sokol Chomoutov 24 16 4 4 98 27 52
2 FK Nové Sady U19 24 17 0 7 82 46 51
3 FK Mohelnice 24 15 4 5 98 34 49
4 TJ Sokol Určice 24 16 1 7 104 62 49
5 Slovan Černovír 24 15 2 7 88 43 47
6 TJ Sokol Lázně Velké Losiny U19 24 14 1 9 100 48 43
7 FK Spartak Lipník nad Bečvou 24 11 2 11 89 54 35
8 FK Šternberk 24 8 6 10 35 48 30
9 FK Nemilany 24 9 3 12 41 122 30
10 FKM Opatovice-Všechovice 24 8 5 11 53 78 29
11 TJ FC Kostelec na Hané 24 7 3 14 57 102 24
12 Sokol Konice 24 5 2 17 35 87 17
13 TJ Sokol Velký Týnec U19 24 4 2 18 47 117 14
14 SK Chválkovice U19 24 2 7 15 30 89 13
Tým
Zápasů Výher Remíz Proher Vstřelené branky Obdržené branky Body
1 TJ Sokol Dub nad Moravou U15 18 18 0 0 111 20 54
2 SK Chválkovice U15 18 14 0 4 122 48 42
3 FC Hněvotín U15 18 12 0 6 82 54 36
4 Náměšť na Hané U15 18 9 0 7 78 64 31
5 Grygov U15 18 10 0 7 57 55 31
6 SK Slatinice 18 9 0 9 59 47 27
7 Sokol Kožušany 18 7 0 10 22 57 23
8 Sokol Velký Újezd U15 18 4 0 12 49 62 14
9 Sigma Lutín U15 18 2 0 15 26 97 8
10 1. FC Olomouc U16 18 1 0 16 18 120 4
Tým
Zápasů Výher Remíz Proher Vstřelené branky Obdržené branky Body
1 FK Hlubočky 18 15 0 2 89 18 46
2 Dlouhá Loučka U13 18 13 0 4 56 34 41
3 TJ Tršice 18 12 0 5 66 32 37
4 SK Velká Bystřice U13 18 11 0 5 72 39 36
5 SK Chválkovice U13 19 9 0 8 58 58 31
6 SK Grygov 18 9 0 7 52 29 29
7 Moravský Beroun U13 18 4 0 8 49 57 22
8 SK Bělkovice 18 6 0 10 59 55 21
9 Chomoutov U13 19 4 0 12 25 63 17
10 1. FC Olomouc U14 18 3 0 13 16 97 11
11 Sokol Velký Újezd U13 18 3 0 15 39 99 9
Tým
Zápasů Výher Remíz Proher Vstřelené branky Obdržené branky Body
1 SK Chválkovice U11 0 0 0 0 0 0 0
2 TJ Tatran Litovel U11 0 0 0 0 0 0 0
3 SK Červenka U11 0 0 0 0 0 0 0
4 Sokol Pňovice U11 0 0 0 0 0 0 0
5 FK Autodemont Horka U11 0 0 0 0 0 0 0
Tým
Zápasů Výher Remíz Proher Vstřelené branky Obdržené branky Body
1 SK Chválkovice U09 0 0 0 0 0 0 0
2 TJ Sokol Velký Týnec U9 0 0 0 0 0 0 0
3 SK Velká Bystřice U9 0 0 0 0 0 0 0
4 SK Sigma Olomouc U9 "A" 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Sigma Hodolany U9 0 0 0 0 0 0 0
Tým
Zápasů Výher Remíz Proher Vstřelené branky Obdržené branky Body
1 SK Chválkovice U08 0 0 0 0 0 0 0
2 TJ Sokol Velký Týnec U7 0 0 0 0 0 0 0
3 TJ Sokol Dub nad Moravou U7 0 0 0 0 0 0 0
4 SK Sigma Olomouc U7 0 0 0 0 0 0 0
next
prev

Partneři Klubu

Logo olomouc  logo-olomouckeho-kraje web  tempish  oltranscz

  ekofol  staving  CUKROVAR VRBATKY belidla logoelektrobau logo

 Agra samolepka  DACHI - Holandská čtvrť 1360x150cm - 1ku102 ANTIK STEHLÍK

svec lubomir  2K CONSULTING 2  euron tech

Logo vítězné barvy laky hlavacek.jpg image001 image002

 JOMA OL  emvision